Co to jest puppy joga i inne częste pytania

FAQ

Popularne pytania

Jak zapisać się na zajęcia puppy jogi?

Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. Wybierz jeden z dostępnych terminów. W e-mailu otrzymasz numer konta do opłacenia zajęć – zrób to od razu, żeby nie zapomnieć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!

Jak się przygotować do zajęć puppy jogi? Co zabrać?

Specjalne przygotowanie nie jest potrzebne. Po prostu zabierz wygodny, sportowy strój odpowiedni do lekkich ćwiczeń. Pamiętaj, że ubrania w kontakcie ze szczeniętami mogą się ubrudzić. Mata do ćwiczeń będzie na Ciebie czekać.

Gdzie odbywają się zajęcia puppy jogi?

Zajęcia prowadzone są przy ul. Kłopotowskiego 5, na warszawskiej Pradze. Wejście znajduje się na skrzyżowaniu ulic Kłopotowskiego i Panieńskiej, na rogu różowego budynku.

A jeśli nie mogę przyjść na zarezerwowane zajęcia?

Możesz znaleźć inną osobę, która będzie mogła przyjść na zajęcia, i przekazać jej swoją rezerwację. W tym celu skontaktuj się z nami: kontakt@uszydogory.com, przez Messenger lub w wiadomości prywatnej na Instagramie.

O puppy jodze

Psioga? Puppy joga? A co to jest?

Puppy yoga, joga ze szczeniaczkami czy też po prostu psioga to wspaniały relaks: ćwiczymy jogę, która działa kojąco na ciało i umysł, w towarzystwie szczeniaczków, których obecność wyzwala u uczestników zajęć dodatkowe endorfiny. 

Nie wiem nic o jodze i mam na co dzień niewiele ruchu, czy poradzę sobie na zajęciach puppy jogi?

Tak. Nie musisz się o to obawiać. Nasze zajęcia to sposób na odzyskanie równowagi, zwolnienie w dzisiejszym, pędzącym wiecznie świecie. Nasze trenerki dbają o to, żeby zajęcia były dostosowane do umiejętności uczestników. Najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie.

A muszę ćwiczyć, nie mogę po prostu głaskać piesków?

Możesz 🙂 Jeśli tylko pieski będą tego chciały, bo ich samopoczucie jest równie ważne, jak Twoje

Czy dzieci mogą brać udział w zajęciach puppy jogi?

Oczywiście, zapraszamy! Dzieci powyżej 7 roku życia na naszych zajęciach czują się świetnie! Osoby do ukończenia 16 roku życia prosimy o przyjście z opiekunem.

O szczeniaczkach

Skąd bierzecie szczeniaczki, które są na zajęciach puppy jogi?

Szczeniaczki przyjeżdżają do nas z renomowanych, profesjonalnych hodowli i po zajęciach wracają do swojego domku.

Czy puppy joga jest zdrowa dla szczeniaków?

Pieski są małe, ale mają wykonane szczepienia stosowne do wieku. Na wszelki wypadek prosimy, aby przed wejściem na zajęcia wszyscy umyli ręce, zmienili strój oraz nie wchodzili na salę w butach, w których byli na zewnątrz. 

Małe pieski potrzebują kontaktu z obcymi ludźmi, to bardzo ważne dla ich socjalizacji, aby spotykały się z nami w miłej atmosferze.

Ale czy to dla nich przyjemne? Nie męczy ich?

Bierzemy pod uwagę samopoczucie piesków i dlatego szczeniaczki nie biorą udziału w zajęciach przez więcej niż kilka godzin, a między zajęciami robimy przerwy. Hodowca, który je zna, jest z nimi cały czas i obserwuje przebieg zajęć. Najczęściej, jeśli piesek jest zmęczony, po prostu odchodzi i idzie spać, by po chwili wstać z nową energią 🙂

Spodobał mi się jeden z piesków, czy mogę do kupić?

W sprawie zakupu piesków prosimy o kontakt bezpośrednio z hodowcą obecnym na zajęciach. Osobom zainteresowanym udostępniamy kontakt do hodowli również po zajęciach – napisz do nas w tej sprawie.