Jak przygotować się do zajęć puppy jogi?

Widziałeś zapowiedzi zajęć puppy jogi i masz ochotę spróbować tej formy relaksu? Nie obawiaj się, te zajęcia są komfortowe i dają korzyści zarówno uczestnikom, jak i pieskom. Oto kilka rad, które pomogą Ci w pełni zrelaksować się w czasie zajęć.

1. Naładuj telefon, to najbardziej potrzebny przedmiot na zajęciach 😊 😊 😊 Nie bierz swojej maty – mamy je na miejscu.
2. Przyjdź na zajęcia kilkanaście minut przed rozpoczęciem sesji, aby mieć czas przygotować się do nich.
3. Ubierz się w strój wygody, odpowiedni do lekkich ćwiczeń. Dobrze, aby były to rzeczy, których nie będzie Ci szkoda, jeśli zdarzy się zabrudzenie – w końcu pieski to tylko pieski i czasem pozostawiają ślady swojej miłości w postaci choćby sierści 😊 Jeśli wolisz, możesz przebrać się w szatni po przyjściu.
4. Umyj ręce przed wejściem na zajęcia, a buty zostaw w szatni – na wszelki wypadek, bo na sali są szczeniaczki wrażliwsze na obce zarazki, niż dorosłe psy.
5. Możesz zabrać ze sobą wodę, pieski bardzo lubią się bawić butelkami 😊 Jakiekolwiek inne przedmioty prosimy zostaw poza zasięgiem ich ząbków i pazurków.
6. Jeśli chcesz podać pieskom swoje smaczki lub zabawki, prosimy spytaj najpierw hodowcę ponieważ pieski mogą mieć różne diety i różne wymagania co do zabawek.
7. W czasie zajęć znajdź swój sposób na relaks. Korzystaj z ćwiczeń prowadzonych przez wykwalifikowaną trenerkę albo baw się z pieskami, jeśli przerywają Ci ćwiczenia. To Ty wybierasz jak korzystasz z zajęć, chociaż sugerujemy skorzystać z wszystkich możliwości, jakie one dają – z praktyki jogi i możliwości zrelaksowania podczas zabawy z pieskami.

Pamiętaj, że zajęcia mają być dla Ciebie komfortowe. Jeśli możemy w czymś pomóc, po prostu daj nam znać!O puppy jodze