Jakie rasy wybieraliście w marcu?

Marzec był miesiącem, kiedy na zajęciach puppy jogi mieliśmy wiele bardzo lubianych przez Was ras. Jakie rasy były najczęściej wybierane? Sprawdź, może będzie to dla Ciebie wskazówka jakie zajęcia wybrać dla siebie. A jeśli byłaś czy byłeś u nas na puppy jodze w marcu, przypomnij sobie te maluszki 🙂

Puppy joga z pudelkami toy

Miesiąc rozpoczęliśmy spotkaniem z pudelkami toy. To urocze, malutkie pieski o bardzo dużej energii, a przy tym bardzo towarzyskie. Pojawiają się na naszych zajęciach co jakiś czas, więc jeśli tym razem nie udało Wam się przyjść, skorzystajcie koniecznie z kolejnych okazji – a wiemy, że urodziły się już kolejne śliczności, czekamy więc kiedy osiągną wiek odpowiedni do udziału w zajęciach i zaprosimy je na pewno!

Pod względem popularności zajęć – wysokie, 4 miejsce!

Puppy joga z mini aussie

Mini aussie, czyli miniaturowe owczarki amerykańskie. Piękne, energiczne, wręcz żywiołowe pieski. Bardzo inteligentne, żywo reagujące na ludzi, bardzo chętne do zabawy. Uwielbiacie tę rasę, my zresztą też!

Maluszki pojechały już do swoich nowych domków, musimy więc poczekać aż urosną następne, ale w maju spotkamy się z bardzo podobnymi a nieco większymi pieskami – owczarkami australijskimi. To będzie debiut tej rasy u nas.

Mini aussie zajmują w marcu drugie miejsce ex aequo z goldenkami, gratulujemy!

Puppy joga z goldenkami

Goldenki, wasze ulubione rozrabiaki! Zawsze chętnie przychodzicie spotkać się z nimi, chociaż kradną gumki do włosów, kładą się w Waszych bluzach, obgryzają dłonie i stopy, usiłują wypić wodę z Waszych butelek… a potem kładą się na Was i chrapią, zmęczone po tak wielu wyczerpujących ćwiczeniach 🙂

Cały czas nas pytacie o daty kolejnych zajęć z goldenkami, na pewno spotkamy się z nimi jeszcze nie raz!

Drugie miejsce, ex aequo z mini aussie – gratulacje!

Puppy joga z jamniczkami

Najbardziej popularna rasa marca – jamniczki! Na zajęciach były pieski bardzo różnie umaszczone, w wielu odcieniach brązów, również rzadkość – umaszczenie merle, czyli w nieregularne łatki. Były krótko- i długowłose, wielbiciele rasy mogli więc podziwiać jej rozmaitość. Mogli też porozmawiać z hodowcą, który ma bardzo dużą wiedzę o tej rasie i opowiada o niej z prawdziwą pasją. Na zajęciach zawsze otacza go krąg osób rozważających posiadanie jamniczka – albo po prostu ciekawych tej pięknej rasy.

Zwróćcie uwagę na zdjęcie obok – tak ubrani przychodzą na zajęcia puppy jogi prawdziwi wielbiciele jamniczków 🙂 🙂 🙂

SPRAWDŹ

Jakie rasy odwiedzą nas wkrótce?

O puppy jodze

,

Relacje z zajęć